fbpx
from €0,00
Check Availability

LAST MINUTE CORNER

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Објавено LAST MINUTE CORNER Секој ден НОВИ понуди на ПОПУСТ!!!
01.07.2022
Термин Ноќи Објект Локација Тип Цена Линк до понудата
До 08 Јули 7 Вила Рошела Саранда 1/4 апп 30 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/vila-roshela-saranda/
До 08 Јули 7 Вила Рошела Саранда 1/4 студио 30 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/vila-roshela-saranda/
02-09 Јули 7 Вила Катерина Лептокарија 1/5 апп 339 Еур https://aries.mk/st_hotel/vila-katerina-leptokaria/
До 06 Јули на ден Хотел Азалена Врахос 1/3 соба 70 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/hotel-azalena-3-vrahos/
До 06 Јули на ден Хотел Азалена Врахос 1/4 соба 80 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/hotel-azalena-3-vrahos/
ВАЖНО: Цените на LAST MINUTE важат исклучиво за термините кои се објавени и само за преостанати капацитети.

Во овај дел на сајтот ќе ги добиете сите понуди на специјални попусти и промоции.

View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Flat Tv

Hotel Theme

Best value
Early Booking 2022
Evia
Амудиа
Апартмани-Студиа
Бечичи
Будва
Валона
Игало
Касандра - Халкидики
Ксамил
Лето 2022
Олимписка Ревиера
Остров Евиа
Остров Кефалонија
Остров Крф
Остров Лефкада
Остров Скијатос
Остров Тасос
Саранда
Ситонија - Халкидики
Сутоморе
Фурка, Халкидики
Хотели Закуп
Хотели на барање
Хургада
Црна Гора
Чањ
Шарм ел Шеик 2020
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019