from €0,00/night
Book Now

1/2 двокреветно студио Олимпија

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната улица, и 150 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ТВЦ, ТВ и клима (вклучена во цената).

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Hot water
Kitchen
Shampoo
Created with Sketch.
from €0,00/night

Inquiry

Owner

Aries Travel

Member Since 2019