from 35/night
Inquiry

1/3 Трокреветно студио Агиос Георгиос

Description

Print Friendly, PDF & Email

Студиа Агиос Георгиос Б кат. – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со мnогу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење, ТВ и дел за дружење. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата (3 Еур/ден), големи тераси. Четворокретните студиа се мезонети на 2 нивоа и голема пространост, идеални за комфорен семеен одмор, некои се со поглед на море.

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hot water
Kitchen
Shampoo
Wifi
from 35/night

Inquiry

Owner

Customer

Member Since 1970