from 45/night
Inquiry

1/4 четворокреветна мезонета

Description

Print Friendly, PDF & Email

Студиа Агиос Георгиос Б кат. – 70 метри од плажа, прекрасно уреден двор со мnогу зеленило, маслинки, опремен со детски играчки и скара на користење, ТВ и дел за дружење. Студијата се опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата (3 Еур/ден), големи тераси. Четворокретните студиа се мезонети на 2 нивоа и голема пространост, идеални за комфорен семеен одмор, некои се со поглед на море.

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Hot water
Kitchen
Shampoo
Wifi
Show All
from 45/night

Inquiry

Owner

Aries Travel

Member Since 2019