from 50/night
Check Availability

Description

Print Friendly, PDF & Email

Ромина апартмани, Бкат, се наоѓаат  во Саранда, лоцирани на одлична локација на само 100м од плажата Калемис. Апартманите се опремени со дневна соба, 2 спални (ТИП1) , едната со брачен кревет и другата со 2 единечни кревети и комплетно опремена кујна. Во дневиот простор се опремени со гарнитура за седење на која може да се спие исто така, како и трпезарија и кујна. Обезбеден е телевизор со рамен екран. Климатизираното сместување е на 2 минути пешачење од плажа  (100м) и  супермаркет и ресторан во непосредна близина

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Hot water
Kitchen
Shampoo
Wifi
Show All
from 50/night
23.05.2024
-
24.05.2024

Owner

Aries Travel

Member Since 2019