Вила Бушати

View on map
Нема оценка од 0 оценка
0/5
100% guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вила Бушати. Имa трокреветни, трокреветни со помошен лежај (фотелја на отворање), и четвокреветни студиа (се наоѓаат на високо приземје и цената им е иста како и 1/3+1 студиата). Две лица во соба 1/3 имаат 10 евра попуст

Од плажа е оддалечена 60 метри, на 150м од слободната плажа каде не се плаќаат лежалки .

Студиата се опремени со кујна, клима (вклучена во цена), фрижидер, СМАРТ ТВ (можат да се поврзат со wi-fi од вилата). Во дворот на вилата има и скара, која можат клиентите да ја користат за своите потреби. Во вилата има бесплатен паркинг кој е на располагање на клиентите. Поставен е рутер за Wi-Fi на секој спрат (вклученo во цена). Вилата поседува и сопствен агрегат во случај да дојде до прекин на ел. енергија.

 

Дуплексот се наоѓа во станбена зграда нс 100м од вилата. Поседува една дневна соба со два дупли софи на пуштање и плус две спални соби (една со француски лежај и една со два одвоени кревети, кои по потреба се спојуваат).

Погоден е за ДВЕ ФАМИЛИИ (макс капацитет 6 возр+2деца до 11,99год). Опремен е со кујна, 2 клими, голем фрижидер, ТВ, WI-FI.

Се наоѓа на 60 метри од плажа.

Локација: 39.768373, 19.999543 Координати: 39.76650841266506, 19.998195760865162

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024 СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2023

овој ценовник е со пресметан попуст до 10/03/2024

Датуми Triple Triple+ext bed Quadruple Duplex
01.06.2024 – 08.06.2024 159 € 179 € 179 € 209 €
08.06.2024 – 15.06.2024 188 € 206 € 206 € 251 €
15.06.2024 – 22.06.2024 224 € 242 € 242 € 287 €
22.06.2024 – 29.06.2024 251 € 269 € 269 € 314 €
29.06.2024 – 06.07.2024 305 € 323 € 323 € 377 €
06.07.2024 – 13.07.2024 341 € 359 € 359 € 413 €
13.07.2024 – 20.07.2024 359 € 386 € 386 € 449 €
20.07.2024 – 27.07.2024 359 € 386 € 386 € 449 €
27.07.2024 – 03.08.2024 386 € 404 € 404 € 485 €
03.08.2024 – 10.08.2024 386 € 404 € 404 € 485 €
10.08.2024 – 17.08.2024 386 € 404 € 404 € 485 €
17.08.2024 – 24.08.2024 350 € 368 € 368 € 413 €
24.08.2024 – 31.08.2024 314 € 332 € 332 € 386 €
31.08.2024 – 07.09.2024 233 € 251 € 251 € 296 €
07.09.2024 – 14.09.2024 206 € 224 € 224 € 269 €
14.09.2024 – 21.09.2024 159 € 179 € 179 € 229 €

 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

(напомена: првиот и последниот термин се промо цени и не подложат на попуст) 

Доколку престојуваат 2 лица во трокреветна соба, се одзема 10еур. 

Hotel Theme

Early Booking 2023
Албанија
Ксамил
Лето 2023
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019