Вила Бушати

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Бушати. Имa трокреветни, трокреветни со помошен лежај (фотелја на отворање), и четвокреветни студиа (се наоѓаат на високо приземје и цената им е иста како и 1/3+1 студиата). Две лица во соба 1/3 имаат 10 евра попуст

Од плажа е оддалечена 60 метри, на 150м од слободната плажа каде не се плаќаат лежалки .

Студиата се опремени со кујна, клима (вклучена во цена), фрижидер, СМАРТ ТВ (можат да се поврзат со wi-fi од вилата). Во дворот на вилата има и скара, која можат клиентите да ја користат за своите потреби. Во вилата има бесплатен паркинг кој е на располагање на клиентите. Поставен е рутер за Wi-Fi на секој спрат (вклученo во цена). Вилата поседува и сопствен агрегат во случај да дојде до прекин на ел. енергија.

Дуплексот се наоѓа во станбена зграда нс 100м од вилата. Поседува една дневна соба со два дупли софи на пуштање и плус две спални соби (една со француски лежај и една со два одвоени кревети, кои по потреба се спојуваат).

Погоден е за ДВЕ ФАМИЛИИ (макс капацитет 6 возр+2деца до 11,99год). Опремен е со кујна, 2 клими, голем фрижидер, ТВ, WI-FI. Се наоѓа на 60 метри од плажа.

Локација: 39.768373, 19.999543 Координати: 39.76650841266506, 19.998195760865162

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024 СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2023

ВИЛА БУШАТИ

Термин

Ноќевања

1/3 студио

1/4 и 1/3+1 студио

ДУПЛЕКС 6+2

01.06 – 08.06

7

159

179

209

08.06 – 15.06

7

209

229

279

15.06 – 22.06

7

249

269

319

22.06 – 29.06

7

279

299

349

29.06 – 06.07

7

339

359

419

06.07 – 13.07

7

379

399

459

13.07 – 20.07

7

399

429

499

20.07 – 27.07

7

399

429

499

27.07 – 03.08

7

429

449

539

03.08 – 10.08

7

429

449

539

10.08 – 17.08

7

429

449

539

17.08 – 24.08

7

389

409

459

24.08 – 31.08

7

349

369

429

31.08 – 07.09

7

259

279

329

07.09 – 14.09

7

229

249

299

 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

(напомена: првиот и последниот термин се промо цени и не подложат на попуст) 

Доколку престојуваат 2 лица во трокреветна соба, се одзема 10еур. 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen

Hotel Theme

Early Booking 2024
Албанија
Ксамил

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019