Вила Ionian View- Врахос

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вила Ionian View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа, и нуди прекрасен поглед на Јонското море, бидејки сите соби се на последен спрат (поткровје).

Цените се изразени за НАЕМ за 7 ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучително во денарска противвредност од 62мкд

(напомена: првите два и последните два термина се промо, и не подложат на попуст) 

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

 

Опис на сместување

Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден брачен кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот кат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон со поглед на море. Користењето на клима уредот е со доплата на лице место од 6еур на ден.

Датуми 1/3 апартман
24.05-31.05 109 129
31.05-07.06 129 149
07.06-14.06 199 219
14.06-21.06 249 233
21.06-28.06 299 296
28.06-05.07 339 369
05.07-12.07 459 549
12.07-19.07 459 549
19.07-26.07 459 549
26.07-02.08 459 549
02.08-09.08 489 579
09.08-16.08 489 579
16.08-23.08 449 479
23.08-30.08 379 439
30.08-06.09 299 349
06.09-13.09 239 299
13.09-20.09 149 179
20.09-27.09 109 139

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) -60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска  Станица)55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

-Деца од 2-11,99год  – 10еур попуст

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, Макпетрол на кружен тек) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)
Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Restaurant

Hotel Theme

Early Booking 2023
Врахос
Грција
Јонско Море
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019