Апарт Хотел Блу – Сарти

View on map
Нема оценка од 0 оценка
0/5
100% guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите 3 и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

 -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)

-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)

-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)

-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)

-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,

-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса,

-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море.

 

 

 

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

Стд 1/2 еко

1/2 GV 1/2 ssv

1/3 еко

1/3 GV

1/3 SSV

1/4

1/3+1

Коментар
25.05 7 109 119 129 119 129 159 189 179 Промо цени
01.06 7 209 219 229 219 229 269 299 289 Промо цени
08.06 7 279 309 329 309 329 349 379 369
15.06 7 309 349 359 349 359 379 409 399  
22.06 7 369 409 429 409 429 439 489 479  
29.06 7 459 479 499 479 499 529 569 559  
06.07 7 459 479 499 479 499 529 569 559  
13.07 7 499 529 549 529 549 579 619 609  
20.07 7 499 529 549 529 549 579 619 609  
27.07 7 499 529 549 529 549 579 619 609  
03.08 7 499 529 549 529 549 579 619 609  
10.08 7 499 529 549 529 549 579 619 609  
17.08 7 379 409 399 409 399 439 499 489  
24.08 7 309 339 349 339 349 389 439 429  
31.08 7 229 249 259 249 259 289 339 319  
07.09 7 209 219 229 239 229 259 319 299  
14.09 7 139 159 149 159 149 179 199 189 Промо цени
21.09 7 99 109 119 109 119 129 169 149 Промо цени

Превоз до Сарти нема да се одвива

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Internet – Wifi
Yard

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019