Апарт Хотел Блу – Сарти

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

 -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.03.2022

 

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)

-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)

-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)

-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)

-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,

-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса,

-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море.

 

 

 

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

Стд 1/2 еко

1/2 PV 1/2 ssv

1/3 еко

1/3 градина

1/3 пог.море

1/4 sv

1/3+1

Коментар

20/05-27/05

7

79

89

99

89

99

119

149

139

Промо цени

27/05-03/06

7

109

119

129

119

129

159

179

189

Промо цени

03/06-10/06

7

189

199

188

199

188

249

251

269

Промо цени

10/06-17/06

7

269

299

319

299

319

305

369

359

 

17/06-24/06

7

299

339

349

339

349

369

399

389

 

24/06-01/07

7

359

399

377

399

377

386

431

469

 

01/07-08/07

7

449

469

489

469

489

519

559

549

 

08/07-15/07

7

449

469

489

469

489

519

559

549

 

15/07-22/07

7

449

469

489

469

489

519

559

549

 

22/07-29/07

7

489

519

539

519

539

569

609

599

 

29/07-05/08

7

489

519

539

519

539

569

548

599

 

05/08-12/08

7

489

519

539

519

539

569

609

599

 

12/08-19/08

7

459

479

499

479

499

529

579

569

 

19/08-26/08

7

369

399

389

399

389

429

489

479

 

26/08-02/09

7

299

329

339

329

339

379

429

419

 

02/09-09/09

7

219

239

224

239

249

279

329

309

 

09/09-16/09

7

159

169

179

169

179

189

229

219

Промо цени

16/09-23/09

7

109

129

119

129

119

149

169

159

Промо цени

23/09-30/09

7

79

89

99

89

99

119

149

139

Промо цени

Превоз до Сарти нема да се одвива

 

Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Internet – Wifi
Yard

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019