fbpx

Копаоник

Apartments Kraljevi Cardaci Spa 4*- КопаоникApartments Kraljevi Cardaci Spa 4* Цена по соба на ден на база НАЕМ Период Смена 1/3 Студио 1/4 Апартман 1/6 Aпартман Comfort Lux Comfort Lux Comfort Lux 27.11-11.12.2022 Нед/Нед 39 € 43 € 54 € 60 € 63 € 70 € 11.12-18.12.2022 Нед/Нед 46 € 51 € 61 € 67 € 86 € 94 € 5=7* 18.12-25.12.2022 Нед/Нед 50 € 54 € 72 € 79 € 89 € 97 € 25.12-05.01.2023 Нед/Чет [...]

Златибор

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- ЗлатиборFIRST MINUTE OFFER Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Период Мин.ноќи Standart Room Superior Room Family Room Junior Suite Family Suite 23.12-24.12.22 2 263 291 362 351 494 25.12-28.12.22 1 230 263 318 307 [...]

Стара планина

Стара Планина • зимoвање со стил Раскошната убавина на Стара Планина освојува и плени, не само во зима, туку и во текот на целата година. Тоа е идеално место за љубителите на недопрената природа, кои сакаат да го откријат огромното богатство на оваа планинска убавина на истокот на Србија. Стара Планина спаѓа во групата на крунски планини. Главниот синџир е долг околу 550 километри, а се протега од Зајечар до Црното Море. Дел од овој [...]