Sea View Апартмани Јонско море, Грција

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Sea View Апартмани

Јонско море, Грција

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска).

Сите апартмани се едноспални, т.е имаат спална соба со еден дупли и еден единечен кревет, и во кујната која е одделена од спалната соба има уште едно легло. Кујната е опремена со прибор за готвење и јадење, мини шпорет со рерна, аспиратор, мал фрижидер, клима (со доплата од 5еур на ден, на лице место) ТВ, сопствен тоалет со туш кадичка, балкон со поглед кон море.

Капацитетот на сите апартмани е 4 возрасни лица + 1 дете до неполни 6 год, кое спие со родители

Gps координати: 39°11’04.7″N 20°32’18.3″E

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

Првите два и последните два термина се промо , и не подлежат на попуст

 

Удобности

 • Клима
 • WI-FI
 • Кујна
 • TV
ДАТУМИ 1 СПАЛЕН АПАРТМАН
24.05.202331.05.2023 149 ЕУР
31.05.202307.06.2023 179 ЕУР
07.06.202314.06.2023 279 ЕУР
14.06.202321.06.2023 329 ЕУР
21.06.202328.06.2023 351 ЕУР
28.06.202305.07.2023 429 ЕУР
05.07.202312.07.2023 539 ЕУР
12.07.202319.07.2023 539 ЕУР
19.07.202326.07.2023 539 ЕУР
26.07.202302.08.2023 589 ЕУР
02.08.202309.08.2023 589 ЕУР
09.08.202316.08.2023 589 ЕУР
16.08.202323.08.2023 559 ЕУР
23.08.202330.08.2023 489 ЕУР
30.08.202306.09.2023 419 ЕУР
06.09.202313.09.2023 319 ЕУР
13.09.202320.09.2023 229 ЕУР
20.09.202327.09.2023 169 ЕУР

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 60€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, мотел Макпетрол кружен тек) -60€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска Станица)-55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола
 • -02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • *Loyalty card – попуст 7% и не се комбинира со попустот за рана резервација и промо цените
 • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  * попустите не може да се комбинираат,
 • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
 • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
 • *Важат Општите услови на СКТМ и АРИЕС травел
Прочитај Повеќе

Hotel Theme

Early Booking 2023
Врахос
Грција
Јонско Море
Лето 2023
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019