Вила Ирини – Врахос, Јонско Море

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може апартманското сместување да
понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага со просторни четворокреветни студија и едноспален апартман за 4 до 5 лица. Сите студија и едноспални апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон. Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки бележани за гостите на Јк Травел.

Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,
со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија
т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплатаПрвите два и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

ПРОМО АРАНЖМАНИ:

 

ВИЛА ИРИНИ – ВРАХОС
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќевања 1/4+1 студио стр. поглед 2/4+1 Апп стр. поглед
24.05-31.05.2023 7 120 промо 140 промо
31.06-07.06.2023 7 170 промо 190 промо
07.06-14.06.2023 7 213 232
14.06-21.06.2023 7 250 287
21.06-28.06.2023 7 287 325
28.06-05.07.2023 7 399 436
05.07-12.07.2023 7 589 639
12.07-19.07.2023 7 589 639
19.07-26.07.2023 7 589 639
26.07-02.08.2023 7 649 709
02.08-09.08.2023 7 604 659
09.08-16.08.2023 7 649 709
16.08-23.08.2023 7 529 576
23.08-30.08.2023 7 509 559
30.08-06.09.2023 7 439 479
06.09-13.09.2023 7 319 359
13.09-20.09.2023 7 259 279
20.09-27.09.2023 7 189 промо 209 промо
Датуми                Ноќевања

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.Повратен превоз до Врахос чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • Скопје (Дрводекор) –60€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -60€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-55€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -55€
Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -60€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -60€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -60€ по лице
Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ
* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА “ARIES “.

Време на поаѓање за Врахос:

 • 01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • 01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) трансфер до Битола
 • 12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • 03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
  04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансвер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.
Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Гпс координати: 39.174152, 20.550244

Адреса: Παραλία Βράχου, Βράχος Πρέβεζας, 48062

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Yard

Hotel Theme

Early Booking 2023
Врахос
Грција
Јонско Море
Лето 2023

Rules

Check In 14:00
Check Out 09:00

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019