Вила Таниа- Ханиоти, Халкидики

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Таниа, се наоѓа во Ханиоти, на неполни 100м оддалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите лоцирани на приземје, со сопствена тераса со поглед кон двор со зеленило. Во самиот двор има тоалети и простор за чекање за прием на гости и при заминување на гостите.

 

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

На промо цените не следува попуст и не се комбинира попустот за 2 последователни термина.

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7 ПОПУСТ ЗА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ДАТУМ 1/3 1/4
16.05 149 189
23.05 209 239
30.05 339 369
06.06 439 469
13.06 359 379
20.06 379 399
27.06 409 429
04.07 469 489
11.07 499 519
18.07 519 539
25.07 549 569
01.08 549 569
08.08 549 569
15.08 549 569
22.08 459 479
29.08 359 369
05.09 319 329
12.09 219 239
19.09 179 189

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking

Hotel Theme

Early Booking 2023

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019