Грандотел 4* – Ханиоти, Касандра, Халкидики

ГРАНДОТЕЛ 4* – ХАНИОТИ   Грандотел 4* – Ханиоти е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни комфорни соби и апартмани со светол модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан , 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.   Тип на Соба 25.04 – 31.05 01.10 – 15.10 01.06 […]

Хотел Golden Beach 3*, Метаморфози, Ситонија, Халкидики

Хотел Golden Beach 3*, Метаморфози, Ситонија, Халкидики     Хотелот ГОЛДЕН БИЧ е лоциран на 20 метри од плажата во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и тоалет, кој оваа година е комплетно реновиран. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен […]

Hotel Sithonia Village – Геракини, Ситонија, Халкидики

Хотел Sithonia Village – Геракини -20% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 15.02.2020 -15% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 31.03.2020 -10% попуст за резервации направени и целосно уплатени до 30.04.2020 Early booking понудата е за определен број на соби Локација Хотелот се наоѓа во Геракини , во пријатно зеленило, оддалечен на само 2минути од плажа. Геракини е едно од најстарите туристички дестинации на Халкидики. На почетокот на вториот крак – […]

Hotel Polichrono Beach 3* – Полихроно, Касандра, Халкидики

Hotel Polichrono Beach 3* – Полихроно, Касандра, Халкидики Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце.Сопствена плажа, песочна со ситни каменчиња. Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот. Уживајте во освежителни пијалоци, кафе или мала ужина во надворешниот бар на хотелот – на тераса со прекрасен поглед на заливот Торонеос. Хотелот е лоциран на шеталиштето во Полихроно и е во близина на различни таверни, кафулиња и продавници. Гостите можат […]

Hotel Koviou Holiday Village 3* – Никити, Ситонија, Халкидики

Hotel Koviou Holiday Village 3* – Никити, Ситонија, Халкидики 10 % попуст за резервации и целосна уплата до 15.02.2020 5 % попуст за резервации и целосна уплата  до 31.03.2020 Early booking понудата е за определен број на соби Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е оддалечена 250м. Хотелот располага со 1/3, 1/3+1 и 1/4 комфорни […]

Hotel Coral Blue Beach 3* – Геракини, Ситониа, Халкидики

Hotel Coral Blue Beach – Геракини, Ситониа, Халкидики Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Геракини Hotel – Nea Moudania,  14 km; Hotel – Gerakini, Paralia Gerakinis 2 km; Hotel – Psakoudia 7.6 km; Hotel – Metamorfosi 17.5 km; Hotel – Nikiti 24 km Локацијата, песочната плажа, уредувањето на околината и објектите, бистрата и плитка вода се причината што хотелот е погоден за одмор за било која возрасна група, од најмали до најстари. За фамилиите […]

Hotel Potidea Golden Beach 2* – Неа Потидеа, Касандра, Халкидики

Hotel Potidea Golden Beach – Неа Потидеа, Касандра, Халкидики Хотелот се наоѓа на почеток на првиот крак во Неа Потидеа на само 300км од Скопје и на само 45км од Солун. Во склоп на самиот хотел има ресторан, базен,бар на базенот. Собите во хотелот се опремени со телевизор и клима.Оддалеченост од плажа е неполни 2 минути. Хотелот се состои од две згради една позади друга. Во АНЕКС 1 (зграда кај базенот и ресторанот) на располагање […]

Хотел Посеидон 3* – Кастросикија, Превеза, Joнско Море

Хотел Посеидон – Кастросикија, Превеза Хотел Посеидон се наоѓа на сама плажа, во областа Канали, во местото Кастросикиа, на 18км од Превеза, 47км од Парга и на 30км до Лефкада. Хотелот располага со 53 соби на 3 спрата паркинг, бесплатен интернет, 2 базена, бар покрај базен за кафе и закуска, ресторан, мала зоо градина, лежалки на плажа – бесплатни, паркинг – бесплатен. Собите располагаат со: клима, балкон, тоалет со када или туш, телефон, ТВ, фрижидер, […]

Хотел Мирто 3* – Врахос, Јонско Море

Хотел Мирто 3 – Врахос, Јонско Море Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан. Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со туш кадичка и балкони кој странично гледаат према море, и не располагаат со кујна. Сите соби се двокреветни со единечни легла и не располагаат со дополнително легло за дете. На плажа на секоја соба и следуваат 2 лежалки, во […]

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти, Касандра, Халкидики

Хотел Гранд Викторија 3* – Ханиоти СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 2 ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО  ПОПУСТ   ЗА   РЕЗЕРВАЦИИ   ДО        15.02.2020  – 30% – ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА     * Двокреветна соба   1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99 години) * Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 13.99 години + 1 дете до 5.99 години) * Четворокреветна   1/4  – 2 возрасни + 2 деца до […]

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox