Hotel Merryan 3*, Пампорово, Бугарија

Merryan 3* Хотел се наоѓа во Пампорово на 700м од стазата Студенец 1, хотелот располага со ресторан, лоби, сауна, парна бања и џакузи. Стазите Студенец 2 и Студенец 3 се на 1,6 и 1,7м одалеченост од хотелот. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш или када, фен, тв.   ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА […]

Kamelia Apart Hotel 4* – Пампорово, Бугарија

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН, САМО ЗА НАЕМ ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.10.2019, ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12-26.12.2019 И 03.01-15.04.2020, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.11.2019 KAMELIA APART HOTEL 4* PAMPOROVO ROOM ONLY / EUR A 01.12.2019 18.12.2019 B 19.12.2019 […]

Hotel Pamporovo 5*, Пампорово, Бугарија

Хотелот се наоѓа во Помпорово, располага со ресторан Орфеј, ресторан Прелик, лоби бар, ирски бар, виски бар, куглана со бар, ноќен клуб, Спа центар, базен, парна бања, џакузи, сауна, турска бања, разни типови на масажи со доплата и арома терапии. Хотелот располага со студиа, суите, делукс соби, опремени со тоалет со када, сателитска тв, телефон, […]

Hotel Orpheus 4* – Пампорово, Бугарија

Хотел Орфеј 4* е лоциран на 50 метри од ски лифтовите, 1000 метри од центарот на Пампорово Хотелот располага со: ресторан, лоби, СПА центар со финска сауна, турска бања, џакузи, конференциска сала, паркинг, ски гардероба, а пак собите со: мини бар, сеф, балкон, ТВ, интернет, фен. ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН […]

Hotel Perelik 4* – Пампорово, Бугарија

Hotel Prelik 4* се наоѓа на 50м од центарот и 1,5км до гондолата. Хотелот располага со комплетно реновиран спа центар, со базен, фитнес, сауна кој се на располагање на гостите. Хотелот располага со ресторан, Италијански ресторан, таверна, бар, диско, кафе бар, лоби бар, ноќен клуб.   ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН […]

Hotel Orlovets 5* – Пампорово, Бугарија

Хотелот Орловец се наоѓа на 1600м надморска височина, во самиот центар на Ски Центарот Помпорово. Хотелот е целосно реновиран, сите соби и СПА центарот. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, пиано бар, спа, базен, џакузи, хидромасажа, масажа, парна бања, затворен паркинг, wi-fi, vichy туш и солариум. Хотелот ги реновираше сите соби заедно со велнес центарот и […]