Вила Стела- Неа Флогита

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

10% попуст за резервации  до 01.05.2024 за термините во  мај и јуни (попустот важи за сите нови резервации направени од 19.03.2024)

 Вила СТЕЛА е лоцирана во близина на игралиштето на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед на мореАпартманот е 6-креветен на први спрат.

 

GPS координати : 40.25702, 23.22285

Термини

1/6 Апартман

1/5 дуплекс

Бр. ноќевања

24.05.2024

190 промо

190 промо

8

01.06.2024

300

300

7

08.06.2024

360

360

7

15.06.2024

420

420

7

22.06.2024

480

480

7

29.06.2024

520

520

7

06.07.2024

610

610

7

13.07.2024

660

660

7

20.07.2024

660

660

7

27.07.2024

690

690

7

03.08.2024

690

690

7

10.08.2024

660

660

7

17.08.2024

660

660

7

24.08.2024

580

580

7

31.08.2024

500

500

7

07.09.2024

450

450

7

14.09.2024

360

360

7

21.09.2024

250

250

7

 • АПП БР 1 1 /6 Апп на Прв кат . Располага со 2 простории . Спална соба со брачен и единечен кревет од која се излегува на тераса, купатило , дневна соба со три единечни кревети во истата просторија е кујната ( опремена со голем фрижидер и шпорет со релна ) и тераса со поглед на море. Климата и ТВ се во дневната просторија.
 • АПП БР 2 – 1 /5 Дуплекс на приземје . Располага со 2 Спални соби и дневен престој . Спална соба со брачен и втора спална соба со два единечни кревети . Дневна соба со кревети во истата просторија е кујната ( опремена со голем фрижидер и решо) . Климата и ТВ се во дневната просторија.

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин ,попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 1,5  на Студио или Апп и 3 е за дуплекс .Цената е од ноќ (се плаќа во агенција )
 • Користењето на клима-уред (БЕСПЛАТНО).
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО (за јачина на сигнал не гарантираме).

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

  • За возрасни 2.780 мкд. (45 евра)
  • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра) 
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019