Хотел Sun Village 4*-Лорет де Мар, Шпанија авионски

Lloret de Mar, Spain View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот Sun Village 4*, се наоѓа на 3 минути пешачење од плажа и поседува соби со поглед на море и прекрасна сина гледка кон истото. Хотелот располага со 2 приватни базени и  нуди бесплатно WiFi во внатрешноста на хотелот и во градините надвор.

Опис на собите

Секоја од собите  е опремена со ТВ, фрижидер, уреден  балкон и биро и истите се со вградени клима уреди кои ќе ви помогнат да се разладите во топлите летни денови. Исто така поседуваат риватна бања со туш. Сеф е достапен само на барање со дополнителен платен надоместок за истиот.

Опис на хотелот

Хотелот располага со свој ресторан, бар и сончева тераса. Рецепцијата е отворена и достапна  за информации 24 часа за своите гости и клиенти. Во околината се достапни  продавници и ресторани кои може да се најдат во рамки од 100м во близина на хотелот . Центарот на Лорет де Мар е на помалку од 5 минути пешачење од хотелот.

Датум: 20.06.-20.09.2024
Времетраење: минимум 7 – 9 ноќи
Дестинација: Лорет де Мар, Шпанија
Транспорт: Авион
Цени за јуни: 20.06-28.06. по лице за дадениот период
Промотивна Цена: 895
28.06.-05.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 970 
Редовна цена: 1135
Цени за јули: 05.07-12.07.  по лице за дадениот период
Рана резервација: 1030
Редовна цена: 1195
12.07.-20.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1105
Редовна цена: 1240
20.07.-29.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1180
Редовна цена: 1290
26.07.-04.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1290
29.07.-05.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1075
Редовна цена: 1235
Цени за август: 03.08.-11.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1265
05.08.-12.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1075
Редовна цена: 1235
10.08.-18.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1265 
12.08.-21.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1180
Редовна цена: 1290
22.08.-30.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1140
Редовна цена: 1250
Цени за септември: 30.08.-06.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 995 
Редовна цена: 1160
06.09.-13.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 985
Редовна цена: 1135
13.09.-20.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 945
Редовна цена: 1090

*Политика за деца – попустот за деца може да варира според бројот на денови и избраниот период. Попустот е за деца од 2 до 11,99 години.

* Цените за рана резервација важат со уплата до 30.04.2024.

 

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019