Хотел Fenal Mar 3* – Лорет де Мар, Шпанија (авионски)

Lloret de Mar, Spain View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотел Fenal Mar 3*

Имате се што Ви треба за да уживате во одмор полн со релаксација во средина која Ви нуди беспрекорно уживање. Удобни соби, базен, ресторан со шведска маса со тераса, бар, бесплатен Wi-Fi, сместување за домашните миленичиња и другарчиња… Хотелот Фенал Мар располага со голем број на удобности кои ќе го претворат Вашиот престој во многу пријатно доживување.

Ресторанот Fenal Mar е ресторан со шведска маса со голем број на континентални и интернационални јадења.

Датум: 20.06.-20.09.2024
Времетраење: минимум 7 – 9 ноќи, HB
Дестинација: Лорет де Мар, Шпанија
Транспорт: Авион
Цени за јуни: 20.06-28.06. по лице за дадениот период
Промотивна цена: 895
28.06.-05.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 940 
Редовна цена: 1105
Цени за јули: 05.07-12.07.  по лице за дадениот период
Рана резервација: 995 
Редовна цена: 1165
12.07.-20.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1075
Редовна цена: 1210
20.07.-29.07. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1150
Редовна цена: 1260
26.07.-04.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1260
29.07.-05.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1030
Редовна цена: 1205
Цени за август: 03.08.-11.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1235
05.08.-12.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1030
Редовна цена: 1195
10.08.-18.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: СТОП ПРОДАЖБА!
Редовна цена: 1235 
12.08.-21.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1150
Редовна цена: 1260
22.08.-30.08. по лице за дадениот период
Рана резервација: 1110
Редовна цена: 1220
Цени за септември: 30.08.-06.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 955 
Редовна цена: 1130
06.09.-13.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 945
Редовна цена: 1095
13.09.-20.09. по лице за дадениот период
Рана резервација: 940
Редовна цена: 1060

*Политика за деца – попустот за деца може да варира според бројот на денови и избраниот период. Попустот е за деца од 2 до 11,99 години.

* Цените за рана резервација важат со уплата до 30.04.2024.

Во цената е вклучено:

 • 7 / 8 / 9  во Хотел Фенал Мар 3*** со услуга на база полупансион HB
 • Аеродромски такси
 • Повратен авионски билет
 • Трансфер од аеродром до хотел и од хотел до аеродром
 • Политика за деца – Попустот е за деца од 2 до 11,99 години.

Во цената не е вклучено: 

 • Туристичка такса 2 евра од ден по лице
 • Патничко осигурување

Забелешки:  

 • Пасошот треба да е со важност од минимум 90 дена од моментот на влез во земја од Шенген зоната
 • Пожелно е секој патник да има валидно патничко осигурување
 • При резервацијата треба да се плати 30% од вкупниот износ на аранжманот
 • Плаќањата извршени во денарска противвредност ќе се пресметуваат по курс 1 EUR = 62 МКД

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019