Вила Адонис 2- Неи Пори

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Адонис се наоѓа во Неи Пори на 100м одалеченост од плажа, во централниот дел на Неи Пори. Вилата располага со повеќе типови на студиа, од кој студиа за 2 лица, 3 лица 4 или 5 лица, лоцирани на приземје, прв или втор спрат.

Сите соби се опремени со кујна со основен прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, тераса, клима со доплата од 5еур на ден на лице место, wi-fi.  Туристичка такса се плаќа на лице место од 1,5еур на ден за соба.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

(Напомена: вилата оперира исклучиво со датумите кој ги имаме наведено како термини на престој од 15.06-20.07.2024, нема слободни термини за престој)

 

Датуми

Double

Triple

Quadruple

1bedroomapp5pax

18.05.202425.05.2024

79 €

79 €

79 €

79 €

25.05.202401.06.2024

129 €

139 €

189 €

199 €

01.06.202408.06.2024

209 €

239 €

269 €

289 €

08.06.202415.06.2024

239 €

279 €

309 €

329 €

20.07.202427.07.2024

429 €

469 €

499 €

519 €

27.07.202403.08.2024

429 €

469 €

499 €

519 €

03.08.202410.08.2024

429 €

469 €

499 €

519 €

10.08.202417.08.2024

429 €

469 €

499 €

519 €

17.08.202424.08.2024

339 €

369 €

399 €

419 €

24.08.202431.08.2024

309 €

349 €

369 €

389 €

31.08.202407.09.2024

269 €

309 €

339 €

359 €

07.09.202414.09.2024

229 €

259 €

319 €

339 €

14.09.202421.09.2024

189 €

219 €

259 €

279 €

21.09.202428.09.2024

139 €

169 €

229 €

249 €

О 10.05.2024

 

Hotel Theme

Early Booking 2024
Лето 2024
Олимписка Ревиера

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019