Вила Декавил – Геракини

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Апарт-вила Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год) 1/2+1 со кревет на извлекување (големина за возрасен)  и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (4 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните два термина се промо цени и не подложат на попуст) 

Опис на регион

Геракини се наоѓа на почетокот на вториот крак Ситонија, се одликува со одлична место положба, и преубава песочна плажа, со бистра вода.

Опис на сместување

Сликите кои се објавени на нашата веб-страница се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени.

 

ДАТУМИ 1/2 GV 1/2 SSV 2+1 1/2+1CHD 1/4 STUDIO 1/3
20/05-27/05 79 99 129 109 179 159
27/05-03/06 119 139 159 149 219 199
03/06-10/06 161 179 229 188 259 215
10/06-17/06 233 251 299 289 339 287
17/06-24/06 289 309 329 319 369 349
24/06-01/07 349 369 289 379 429 409
01/07-08/07 409 429 449 439 449 431
08/07-15/07 409 429 449 439 499 479
15/07-22/07 409 429 449 439 499 479
22/07-29/07 469 494 519 509 579 559
29/07-05/08 469 494 519 509 579 559
05/08-12/08 422 494 519 509 579 559
12/08-19/08 459 469 489 479 559 529
19/08-26/08 319 339 359 349 386 409
26/08-02/09 279 299 319 309 389 369
02/09-09/09 189 188 229 219 279 259
09/09-16/09 143 161 119 189 239 219
16/09-23/09 99 119 139 129 169 149
23/09-30/09 69 89 109 99 129 119
Прочитај Повеќе

Hotel Facilities

Air Conditioning
Kitchen
Yard

Hotel Theme

Автобуски аранжмани
Грција
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Review score

0/5
Нема оценки
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019