fbpx

Decaville

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Опис на вила

Апарт-хотел Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување (погодна за деца до 11,99год) 1/2+1 со кревет на извлекување (големина за возрасен)  и четворокреветно студио (на приземје) , останатите соби се лоцирани на приземје, први и втори кат, дел од нив гледаат странично на море. Исто така една двокреветна соба има можност за сместување на лице со посебни потреби, т.е има механизам за влез во соба преку тераса, доколку користи количка за движење. Собите се опремени со квалитетен мебел и новоизградени, комплетно опремени кујни, сопствен тоалет, ТВ, клима која се доплаќа во објектот (4 евра на ден) и интернет вклучен во цената. Во склоп на вилата има мал ресоран, каде се служи кафе и пијалоци, наутро може да се подготви појадок по пристапни цени (ладен и топол појадок)

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ОД -20% ЗА ТЕРМИН НА ПРЕСТОЈ ОД 10.07.2022 и 17.07.2022 (ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 04.07.2022)

(напомена: првите два и последните два термина се промо цени и не подложат на попуст) 

 Опис на регион

Геракини се наоѓа на почетокот на вториот крак Ситонија, се одликува со одлична место положба, и преубава песочна плажа, со бистра вода. 

Датуми 1/2 GV 1/2ssv 2+1 1/2+1chd 1/4 Studio
22.05.2022 – 29.05.2022
 59 € 69 € 99 € 79 € 139 €
29.05.2022 – 05.06.2022 99 € 109 € 129 € 119 € 179 €
05.06.2022 – 12.06.2022 161 € 170 € 199 € 180 € 218 €
12.06.2022 – 19.06.2022 249 € 259 € 279 € 269 € 309 €
19.06.2022 – 26.06.2022 279 € 289 € 309 € 299 € 339 €
26.06.2022 – 03.07.2022 339 € 349 € 369 € 359 € 399 €
03.07.2022 – 10.07.2022 369 € 379 € 399 € 389 € 439 €
10.07.2022 – 17.07.2022 399 € 409 € 429 € 419 € 469 €
17.07.2022 – 24.07.2022 399 € 409 € 429 € 419 € 469 €
24.07.2022 – 31.07.2022 399 € 409 € 429 € 419 € 469 €
31.07.2022 – 07.08.2022 399 € 409 € 429 € 419 € 469 €
07.08.2022 – 14.08.2022 399 € 409 € 429 € 419 € 469 €
14.08.2022 – 21.08.2022 389 € 379 € 399 € 389 € 469 €
21.08.2022 – 28.08.2022 309 € 319 € 339 € 329 € 399 €
28.08.2022 – 04.09.2022 269 € 279 € 299 € 289 € 359 €
04.09.2022 – 11.09.2022 179 € 189 € 209 € 199 € 249 €
11.09.2022 – 18.09.2022 149 € 159 € 179 € 169 € 209 €
18.09.2022 – 25.09.2022 89 € 99 € 119 € 109 € 139 €
View More

Hotel Facilities

Air Conditioning
Kitchen
Yard

Hotel Theme

Автобуски аранжмани
Грција
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019