Голден Сансет- Фурка

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Опис

Вила Голден се наоѓа во Фурка на 1минута одалеченост од плажа, или 30метри, Идеална за фамилии со 2 деца, локациски добро поставена од центар и плажа. Вилата располага со 7 апартмана, од кои:

  • 4 едно спални апартмана на приземје 31м2 -со капацитет за 3 возрасни + 1 дете до 11,99год, апп се состои од една просторија со едно легло и кујна, и спална соба со дупло легло
  • 2 едно спални апартмана на први спрат 31м2. Капацитет на апартман за 3 возрасни + 1 дете до 11,99год, апп се состои од една просторија со едно легло и кујна, и спална соба со дупло легло
  • 1 двоспален апартман на први спрат 62м2 – со капацитет за 6 возрасни + 2 деца до 7,99год (кои делат легло со родители) апартманот се состои од 2 посебни еденици. Секоја единица засебно има свој тоалет и мини кујна.

Сите апартмани имаат сопствена тераса со гарнитура за седење, сопствен тоалет со туш кабина, сопствена кујна со прибор за готвење и јадење, wi-fi, ТВ, Клима (бесплатна), комарници.

Повеќе инфо

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

-10% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 10.06.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.06.2024

Датум 1 bedroom app 2 bedroom app
08.06.202415.06.2024 219 260
15.06.202422.06.2024 399 609
22.06.202429.06.2024 599 899
29.06.202406.07.2024 599 809
06.07.202413.07.2024 699 1099
13.07.202420.07.2024 699 1099
20.07.202427.07.2024 699 989
27.07.202403.08.2024 899 1349
03.08.202410.08.2024 899 1241
10.08.202417.08.2024 899 1349
17.08.202424.08.2024 899 1349
24.08.202431.08.2024 699 1099
31.08.202407.09.2024 659 999
07.09.202414.09.2024 399 599
14.09.202421.09.2024 359 559
21.09.202428.09.2024 299 339

 

Rules

Check In 14:00 pm
Check Out 09:00 am

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019