Хотел Бонита 4* Голем-Драч

View on map
Нема оценка од 0 оценка
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Комплексот Бонита се наоѓа во областа Голем-Драч, а во близина на националниот пат Драч-Каваја. Хотелот се наоѓа на сама плажа, каде има сопстевни лежалки и чадори,  а од морето го дели прекрасно уреден двор кој нуди пријатна атмосфера со зеленило, голем базен, и содржини околу базенот. Боровите сенки прават да се чувствувате пријатно и да уживате во храната и пијалоците кои се нудат. Посебна атракција која е надалеку е прочуена, е џелато сладоледот кој се нуди во летната бавча,  и се приготвува на лице место од врвни мајстори.

Собите се опремени со телевизор, фрижидер, климатизација и бежичен интернет. Двата ресторани,  од кои едниот е со  со поглед на море,  нудат богато мени од интернационалната и  традиционалната Албанска Кујна.

За сезона 2021 Ви нудиме специјални пакети припремени спрема Вашите потреби, почнувајки од наем на апартмани, ноќевање со појадок, полупансион, како  и популарната програма на  СЕ ВКЛУЧЕНО.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Yard
Show All

Hotel Theme

Best value
Budget
Албанија
Драч

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019