Хотел Нисиана 3* Агиа Напа

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот Нисиана е одморалиште, лоцирано на само 150 метри од популарната плажа Ниси, најубавата бела песочна плажа во Агиа Напа.
Плажата Ланда и плажата Макронисос се познати атракции во близина, на 1 км. Аја Напа со своите живи барови и продавници е 2 километри од Нисијана. Бесплатен паркинг е достапен на лице место.
Опремени со клима уред и сателитски ТВ канали, собите на хотелот Нисиана обезбедуваат многу сонце од големите прозорци. Секоја од нив вклучува приватна бања со фен
. Хотелот Нисиана располага со 2 базени, тениско игралиште и здравствен центар кој нуди теретана, топла када, турска бања и објекти за масажа. Во Нисиана Хотелот гостите можат да уживаат во шведска маса со континентални специјалитети за појадок, ручек и вечера. Бар покрај базенот на лице место служи пијалоци, закуски и освежителни пијалоци до доцните вечерни часови. Останатите капацитети на хотелот Нисиана вклучуваат бесплатен Wi-Fi низ целата територија, детско игралиште со детски базен и бесплатни лежалки и чадори за сонце.

 

 

Hotel Theme

Кипар

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019