from €0,00
Check Availability

Hotel MPM Guinniss 4* – Банско, Бугарија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Модерен хотел, сместен во мирниот дел на Банско на само 200м од гондолата. Хотелот се состои од 61 стилски опремени студија и апартмани. Нуди и спа центар базен со затоплена вода, сауна, парна бања и масажа (со доплата). Бесплатен отворен паркинг и затворен со доплата од 8еур на ден. Бесплатно вифи во заедничките простории.

 

ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61.8МКД

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.09.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.10.2019

ПРОМОЦИИ 14=12 И 7=6 ВАЖИ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 24.12.2019 И ПОСЛЕ 08.03.2020

 

MPM GUINNESS 4*
MPM GUINNESS 4* 28.12-04.01 05.01-11.01 20.12-27.12
18.01-29.02
01.12-19.12
12.01-17.01
01.03-12.04
STUDIO / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 Возрасно лице 132 99 71.5 66
1Возр+1Дете(2-11.99) 118.8 89.1 79.2 69.3
1Возр+2Дете(2-11.99) 132 102.3 92.4 82.5
2 Возрасни лица 132 99 88 77
2Возр+1Дете(2-11.99) 145.2 112.2 101.2 90.2
3 Возрасни лица 184.8 138.6 123.2 107.8
ONE BEDROOM APARTMENT / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 Возрасно лице 143 107.8 94.6 83.6
1Возр+1Дете(2-11.99) 128.7 97 85.14 75.2
1Возр+2Дете(2-11.99) 141.9 110.2 98.34 88.4
1Возр+3Деца(2-11.99) 155.1 123.4 111.5 101.6
2 Возрасни лица 143 107.8 94.6 83.6
2Возр+1Дете(2-11.99) 156.2 121 107.8 96.8
2Возр+2деца(2-11.99) 169.4 134.2 121 110
3 Возрасни лица 200.2 150.9 132.4 117
3Возр+1Дете(2-11.99) 213.4 164.1 145.6 130.2
4 Возрасни лица 257.4 194 170.2 150.4
TWO BEDROOMS APARTMENT / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2Возр+2деца(2-11.99) 250.8 188.1 168.3 143
2Возр+3Деца(2-11.99) 264 201.3 181.5 156.2
2Возр+4Деца(2-11.99) 277.2 214.5 194.7 169.4
3 Возрасни лица 250.8 188.1 168.3 143
3Возр+1Дете(2-11.99) 250.8 188.1 168.3 143
3Возр+2Деца(2-11.99) 264 201.3 181.5 156.2
3Возр+3Деца(2-11.99) 277.2 214.5 194.7 169.4
4 Возрасни лица 250.8 188.1 168.3 143
4Возр+1Дете(2-11.99) 264 201.3 181.5 156.2
4Возр+2Деца(2-11.99) 277.2 214.5 194.7 169.4
5 Возрасни лица 300.9 225.7 201.9 171.6
5 Возр+1Дете(2-11.99) 314.1 238.9 215.1 184.8
6 Возрасни лица 351.1 263.3 235.6 200.2
Release periods 21 ден 14 дена 7 дена 3 дена
Период на отказ 21 ден 14 дена 7 дена 3 дена
Пенали 100% пенали 100% пенали 1 нокевање 1 нокевање
NO SHOW пенали 100% пенали 100% пенали 2 ноќевања 2 ноќевања
Минимум престој 4 ноќевања 3 ноќевања

 

Генерални услови:

Попустот за рана резервација и Промоциите можат да се комбинираат!

Новогодишната вечера е задолжителна – 70еур по возрасен -35еур дете од 2-11,99год.

 

Во цената е вклучено: базен, сауна, парна бања, ски гардероба за своја опрема, Wi-Fi на рецепција , превоз до гондолата.

Внатрешен паркинг – 8 еур на ден.

Бебешко креветче – бесплатно на барање

 

 

-Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре

-Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

View More

Facilities

Air Conditioning
Conference toom
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Sauna
Smoking Room
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Reviews

Review score

0/5
Not Rated
Based on 0 review

Traveler rating

Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0

Summary

Sleep
0 /5
Location
0 /5
Service
0 /5
Clearness
0 /5
Rooms
0 /5
0 review on this Hotel - Showing 1 to 0

Write a review

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019

Hotel Nearby

Hotel Orbilux 3*, Банско, Бугарија

0/5 Not Rated0 review
avg €42,00/night

Hotel Green Life 4*, Банско, Бугарија

0/5 Not Rated0 review
avg €68,00/night

Winslow Elegance 3*, Банско, Бугарија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Hotel Lucky 5*, Банско, Бугарија

0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox