Тифани апартмани -Цавтат

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Луксузни апартмани Тифани се сместени во Цавтат, 300 м од шеталиштето на Цавтат и 80 м од куќата и галеријата
Буковац. Имотот е на 600 м од мавзолејот Рашиќ и 1,5 км од подводниот музеј на Цавтат. Објектот располага со повеќе типови на апартмани како двокреветни и трокреветни студиа и апартмани со 2 спални.
Апартманите располагаат со телевизор со рамен екран и комплетно опремена  кујна со фрижидер.

Терасите се сончеви и се прекрасна можност на располагање за гостите. Во близина на Луксузниот стан со две спални во Тифани вклучува автобуска станица Цавтат,  црквата Свети Никола и манастирот на Богородица. Најблискиот аеродром е Дубровник, на 4 км од сместувањето, а имотот нуди бесплатна аеродромска шатл-служба. Ова е омилениот дел на нашите гости во Цавтат, според изјавите на туристите.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Kitchen
Parking
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Boutique
Цавтат

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019