Вила Александрос- ИПСОС КРФ

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Александрос се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AБ МАRKET и излегува на средина од улицата во Ипсос. Вилата располага со  2, 3, 4 креветни студиа. Сите соби се опремени со мини кујна, фрижидер, тоалет и клима уред (се доплаќа 5 евра од ден). Вилата располага со преубав двор. Сите студиа се распоредени на ниско приземје и прв кат. Дрвена дво креветна куќичка која што е во истиот двор,Анекс со  2 и 3 кревета и еден Мезонет четворокреветен.

Во објектот нема лифт.

Што е вклучено во цената

– Превоз на релација Скопје – Игуменица – Скопје
– 7 ноќевања 8 дена во вила Александрос
– Туристички придружник за време на патување и претставник од агенција за време на престој

 

Термини

Редовна цена

Промо цена

27.05-03.06

99e

83e

03.06-10.06

110е

93е

10.06-17.06

130е

105е

17.06-24.06

150е

120е

24.06-01.07

160е

135е

01.07-08.07

175е

147е

08.07-15.07

210е

175е

15.07- 22.07

225е

185е

22.07-29.07

225e

185e

29.07-05.08

225e

185e

05.08-12.08

225e

185e

12.08-19.08

225e

185e

19.08-26.08

184e

155e

26.08-02.09

165e

140e

02.09-09.09

152e

130e

09.09-16.09

123е

110е

16.09-23.09

107е

95е

23.09-30.09

99е

83е

 

Што не е вклучено во цената

– Факултативни илзети
– Патничко осигурување
– Туристичка такса (3.5 евра од студио за 7  ноќевања која се плаќа задолжително на лице место во објектот)
– Повратна карта за траект – 20 евра од лице (Се плаќа задолжително во автобус)
– Најдолу од понудата каде што пишува ВАЖНО има повеќе информации во врска со промо цените.
– Климата се доплаќа 35 евра од соба за целиот престој на лице место во вилата.

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Остров Крф

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019