Вила Евангелија – Сарти

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студија, од кои три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет – WI-FI, сопствена кујна,тоалет, тераса, клима (5 еур доплата на ден – се плаќа во вилата).

Максимум сместување 3возр или 2 возрасни лица + дете. Исклучиво капацитет за 3 лица во соба. (Дозволено е бебе до 2год, плус од капацитетот на сместување)

* Фотографиите од Вила Евангелиа се од информативен карактер.

 

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) .
  • *за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(напомена: првите две и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 01.10.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

 

 

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3 пог.градина

1/3 ссв

25.05

7

139 159
01.06

7

209 219
08.06

7

289 309
15.06

7

329 339
22.06

7

389 409
29.06

7

459 469
06.07

7

479 489
13.07

7

509 519
20.07

7

519 529
27.07

7

529 539
03.08

7

529 539
10.08

7

529 539
17.08

7

429 439
24.08

7

329 339
31.08

7

269 279
07.09

7

229 239
14.09

7

189 199
21.09

7

129 139

 

Hotel Theme

Early Booking 2023
Грција
Лето 2023
Ситонија - Халкидики
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019