Вила Луиза – Врахос

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend
Print Friendly, PDF & Email

ВИЛА ЛУИЗА се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани сите со поглед на море. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI, и клима (се доплаќа 6 евра на ден). Апартманите 1/3+1 се лоцирани на приземје, први и втори спрат имаат две простории, спална со 1 брачен кревет и 1 единечен кревет, плус софа во кујна. Апартман 1/3 лоцирани на први и втори кат, две простории, спална со еден брачен и еден единечен кревет и засебна кујна.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

Напомена: (првите два и последните два термина се промо и не подложат на попуст)

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

Автобуски превоз 60 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци Автобус 55 еур возрасни: Прилеп, Битола. Доплата за превоз 5 Еур Охрид и Струга

Датуми    1/3 студио       1/3+1 апп
24.05-31.05    139       159
31.05-07.06    179       199
07.06-14.06    279       319
14.06-21.06    319       349
21.06-28.06    359      379
28.06-05.07   409      429
05.07-12.07   479      509
12.07-19.07   479       509
19.07-26.07   479      509
26.07-02.08   509      539
02.08-09.08   509      539
09.08-16.08   509      539
16.08-23.08   459      489
23.08-30.08   369      399
30.08-06.09   279      299
06.09-13.09   219     239
13.09-20.09   189    209
20.09-27.09   149      169

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking

Hotel Theme

Early Booking 2023
Врахос
Грција
Јонско Море
Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Owner

Aries Travel

Member Since 2019