Вила Михалис – Лептокарија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Опис

Вилата се наоѓа близина на центарот на Лептокарија, на втор ред од плажа, на 50м од плажа, опкружена во зеленило и големи сенки од чинари, за оние кој сакаат свежи пријатни ноќи, во мирен дел на туристичкото место, идеална за оние кој посегнуваат по мирен одмор, и за оние кои патуваат со сопствен превоз има можност за паркирање возила пред вилата. Располага со убаво уредени двокреветни трокреветни и четворокреветни студиа. Сите студиа се опремени со бања, комплетна кујна, прибор за јадење и готвење, ТВ, клима уред (не е вклучен во цена-6€ на ден), тераса со маса и столици, нема тенди. Кога се одвива смената на термините, и кога доаѓаат или заминуваат патниците, во дворот се поставени маси и столици за чекање, исто така има и тоалет на располагање.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО € ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

(напомена: првите два и последните два термина се промо и не подложат на попуст) 

ВИЛА МИХАЛИС – ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќи

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

Промо цени на кој не следува попуст

21.05-28.05.2022

7

59

79

109

Промо цена

28.05-04.06.2022

7

109

119

129

Промо цена

04.06-11.06.2022

7

131

169

209

 

11.06-18.06.2022

7

179

199

229

 

18.06-25.06.2022

7

229

259

289

 

25.06-02.07.2022

7

339

369

399

 

02.07-09.07.2022

7

339

369

399

 

09.07-16.07.2022

7

339

369

399

 

16.07-23.07.2022

7

339

369

399

 

23.07-30.07.2022

7

339

369

399

 

30.07-06.08.2022

7

369

422

389

 

06.08-13.08.2022

7

369

422

389

 

13.08-20.08.2022

7

339

369

399

 

20.08-27.08.2022

7

269

289

309

 

27.08-03.09.2022

7

230

259

279

 

03.09-10.09.2022

7

209

229

259

 

10.09-17.09.2022

7

179

199

219

 

17.09-24.09.2022

7

129

149

159

Промо цена

24.09-01.10.2022

7

99

109

119

Промо цена

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола -спортска сала– 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице
 • -Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 50€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe
• – Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур
• – Деца до 1,99 години бесплатно

Hotel Facilities

Air Conditioning

Hotel Theme

Early Booking 2023
Автобуски аранжмани
Лептокарија
Лето 2023
Олимписка Ревиера

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019