Вила Нектариос- Полихроно

View on map
Нема оценки from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија покрај плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу. 

Вила не располага со сопствен паркинг, сите соби имаат клима (вклучена во цената), тв, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, балкон, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме) и вилата не располага со пешкири. 

Вилата располага со 4 соби од кој, две трокреветни, еден апартман со една спална за пет лица, и еден двоспален апартман за 4 лица. 

Трокреветните студиа се наоѓаат на приземје, и балконот е во правец кон друга вила, имаат еден дупли кревет и едно единечно легло, кујната е одделена од спалниот дел кој се затвара со врата, располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, кујната е опремена со основен прибор за готвење и јадење и мал фрижидер, имаат ТВ и клима вклучена во цената. 

Двоспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од кујна опремена за готвење и јадење, од неа се влага во две посебни спални од кои едната е со две единечни легла, другата со еден спален кревет, овој апартман има балкон со поглед на море. 

Едноспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од две простории, погодни за сместување на 5 возрасни лица, т.е во спалната има 3 единечни легла и тераса која гледа према море, и голема просторија каде е кујната опремена со основен прибор за готвење и јадење, и две единечни легла. 

ВИЛА НЕКТАРИОС – ПОЛИХРОНО

ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3 СТУДИО

2/4 АПП

1/5 АПП

Коментар

18.05-25.05.2023

7

89

109

129

Промо цени

25.05-01.06.2023

7

129

149

169

Промо цени

01.06-08.06.2023

7

149

169

199

Промо цени

08.06-15.06.2023

7

219

239

269

 

15.06-22.06.2023

7

289

299

329

 

22.06-29.06.2023

7

339

379

409

 

29.06-06.07.2023

7

359

409

439

 

06.07-13.07.2023

7

449

479

509

 

13.07-20.07.2023

7

449

479

509

 

20.07-27.07.2023

7

449

479

509

 

27.07-03.08.2023

7

449

479

509

 

03.08-10.08.2023

7

499

529

559

 

10.08-17.08.2023

7

499

529

559

 

17.08-24.08.2023

7

469

509

539

 

24.08-31.08.2023

7

389

409

439

 

31.08-07.09.2023

7

309

339

369

 

07.09-14.09.2023

7

249

279

309

 

14.09-21.09.2023

7

199

229

259

Промо цени

21.09-28.09.2023

7

149

159

189

Промо цени

Напомена: првите три термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Спортска сала) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • -Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице

 

Јк Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото

 

Hotel Theme

Early Booking 2023
Грција
Касандра - Халкидики
Лето 2023

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019