Вила Нина- ИПСОС КРФ

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Нина

Вила Нина се наоѓа на островот Крф на 300м оддалеченост од AB МАRKET и излегува на средина од улицата во Ипсос. Вилата располага со студија за 2, 3 и еден апартман за 4 лица. Сите соби се опремени со мини кујна, фижидер, WC и клима уред (се доплаќа 5 евра од ден). Вилата располага со преубав двор и паркинг места до 4 возила. Сите студиа се распоредени на ниско приземје, прв и втор кат. Во објектот нема лифт.

 

Термини

Редовна цена

Промо цена

27.05-03.06

99e

83e

03.06-10.06

110е

93е

10.06-17.06

130е

105е

17.06-24.06

150е

120е

24.06-01.07

160е

135е

01.07-08.07

175е

147е

08.07-15.07

210е

175е

15.07- 22.07

225е

185е

22.07-29.07

225e

185e

29.07-05.08

225e

185e

05.08-12.08

225e

185e

12.08-19.08

225e

185e

19.08-26.08

184e

155e

26.08-02.09

165e

140e

02.09-09.09

152e

130e

09.09-16.09

123е

110е

16.09-23.09

107е

95е

23.09-30.09

99е

83е

 

 

Hotel Theme

Грција
Лето 2023
Остров Крф

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019