Вила Саваш-Врахос

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Вила Саваш се наоѓа на 40 м плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби , една дневна и кујна. Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети. Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг но нема клима. Капацитетот на вилата е 6возрасни + 2деца до 12год.

Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7 ноќевања.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

На промо термините не следуваат попусти како што се попусти за рана уплата, попуст за споен термин или попуст со loyalty картичка

-15% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2023. И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.02.2023

Автобуски превоз 60 Еур возрасни – Скопје, Велес, Кавадарци Автобус 55 еур возрасни: Прилеп, Битола. Доплата за превоз 5 Еур Охрид и Струга

Датуми 1/3
24.05-31.05 159
31.05-07.06 229
07.06-14.06 279
14.06-21.06 329
21.06-28.06 439
28.06-05.07 499
05.07-12.07 739
12.07-19.07 739
19.07-26.07 739
26.07-02.08 739
02.08-09.08 739
09.08-16.08 739
16.08-23.08 739
23.08-30.08 609
30.08-06.09 441
06.09-13.09 479
13.09-20.09 439
20.09-27.09 299

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Parking
Restaurant

Hotel Theme

Early Booking 2023
Врахос
Грција
Јонско Море
Лето 2023

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019