Вила Јалос Лептокарија

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Print Friendly, PDF & Email

Студиа YALOS се ново изградени студиа, лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на прв спрат, две од нив со поглед на море, и две со поглед на Олимп и градина.

Сите студиа се трокреветни со едно дупло легло и едно еднинечно легло, опремени со мини кујна со прибор за готвење и јадење, ТВ, Клима (со доплата 6еур на ден) интренет, балкон со гарнитура за седење, балконите на двете студиа кој се ориентирани према море се поголеми, од тие кој се опремени преку . За подобра ориентација и наоѓање на вилата е ресторанот Лионикис кој е лоциран под студиата.

Адреса Emmanouil Antoniadi, Leptokarya 600 63, Greece

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

(првите два и последните два термина се промо цена и не подложат на попуст)

15% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 07.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И 100% УПЛАТА ДО 31.12.2022

ALOS LUX STUDIOS – ЛЕПТОКАРИЈА
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќи 1/3 gv 1/3 sv
10.06-17.06.2023 7 239 269
17.06-24.06.2023 7 289 319
24.06-01.07.2023 7 349 369
01.07-08.07.2023 7 379 409
08.07-15.07.2023 7 379 409
15.07-22.07.2023 7 379 409
22.07-29.07.2023 7 439 469
29.07-05.08.2023 7 439 469
05.08-12.08.2023 7 439 469
12.08-19.08.2023 7 419 449
19.08-26.08.2023 7 319 339
26.08-02.09.2023 7 289 309
02.09-09.09.2023 7 259 279
09.09-16.09.2023 7 219 239
16.09-23.09.2023 7 159 179 Промо цена
23.09-30.09.2023 7 129 139 Промо цена

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Internet – Wifi
Kitchen
Parking

Hotel Theme

Early Booking 2023
Лептокарија

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg 0 /night

Owner

Aries Travel

Member Since 2019