info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 +389 72 22 81 55

Slide background

Дочек на Нова Година

Гоолеми попусти!
Slide backgroundimage
Ние работиме за вас...
Задоволство!
image
Авантура!
image
Радост!
image
Здравје!
image
Slide background
www.aviokarti.com.mk
On-line booking..
Slide background

Повеќе од 15 години искуство

Се надеваме дека ќе ги задоволиме Вашите потреби

Slide background

Школување и работа во Австралија...

 

Нова Година 2015

Јордан

30 дек 2014 - 07 јан 2015
Прекрасни пејсажи, автентично бедуинско гостопримство, вкусна традиционална храна и единствена можност да се доживее вонземската убавина на едно од седумте светски чуда – ПЕТРА
Резервирај сега!
849 Eur

Рим

30 дек 2014 - 03 јан 2015
Сите патишта водат во Рим... И навистина е така. Овој град секојдневно го чувствува тоа. Mилионите туристи кои постојано го посетуваат градот, се уверуваат во фактот дека тој има одбележано една цела епоха во светската историја.
Резервирај сега!
449 Еур

Амстердам

30 дек 2014 - 02 јан 2015
Разгледот започнува од живописното гратче Делфт во близина на Хаг, основано во 1100 год, кое посебно се развива во 13 и 14 век. Градот воодушевува со тесните канали и живописната архитектура.
Резервирај сега!
495 Eur

Милано

30 дек 2014 - 03 јан 2015
МИЛАНО Автобус – 5 дена – 2НП 1 ДЕН (30.12.’14 – вторник) : БИТОЛА Состанок на групата на паркингот пред спортската сала „Младост“ во ...
Резервирај сега!
8990,00

Eсенско патување по Ваша мерка...

Блог за патување

Read The Blog

Летање во прва класа со најдобриот авион во светот!

Авионите знаат да го пружат луксузот, кој што не може да се најде во повеќето хотели. Ако сакате да го почувствувате, се што е по...

Типови на работни визи за Канада

Типови на работни визи за Канада Through many different Work Visas, Canada is looking to attract professionals from a wide range of occupations...

Како да аплицирате за студентска виза во Австралија

Како да аплицирате за студентска виза во Австралија   1. Кога да аплицирате за да учите во Австралија Студентите може да ги ...

На Канада и требаат работници, ги менува правилата за доселување

Канадската влада најави дека од јануари 2015 година ќе започне со доделување на експресни визи кои ќе им овозможат на работодавачите што побр...

Рекорден пораст на бројот патници на Аеродромите на ТАВ Македонија

Рекорден пораст на бројот патници на Аеродромите на ТАВ Македонија Со опслужени 88.922 патници минатиот месец и зголемување од 37,6% во споредб...

Јужна Америка-еден поинаков свет

Andean peaks, Amazonian rainforest, Patagonian glaciers, Incan ruins, colonial towns, white-sand beaches and vertiginous nightlife: the wonders...

Перу-древната престолнина на Инките

Peru is as complex as its most intricate weavings. Festivals mix ancient pageantry with stomping brass bands. The urban vanguard beams with...

Зошто да се патува во Европа

аа Europe is a patchwork of more than 40 compulsively individualistic countries and is a dazzling and spectacular place to explore. Jump in...
12

Фамилијарна виза

Фамилијарни Визи Во Фамилијарни Визи спаѓаат: Spouse Visa – за брачен другар / партнер Кандидатите кои сакаат

Работна виза за Австралија

Работни Визи Програмата за Австралиска работна виза е приспособена да ги охрабри поединците со специфични вештини и

Бизнис визи

Бизнис Визи Австралиската Бизнис Виза им дава можност на луѓето со својата фамилија да инвестираат или изгр

Туристички визи

Потребни документи за Австралиска туристичка виза.   Од гаранторот од Австралија: - статутарна декларација во кој

Работа во Австралија

Работа во Австралија Австралија има силна квалификувана работна сила од околу 10 милиони луѓе. Поголемиот дел

Пазар на трудот во Австралија

Австралиската работна сила има доживеано многу структурни подобрувања во текот на последната декада, што придонес
 • New York 680 Eur

  Повратна карта на Turkish Airlines..
 • Chicago 750 Eur

  Повратна карта на Alitalia..
 • Sydney 1280 Eur

  Fly Dubai - Emirates
 • Toronto 720 Eur

  Turkish Airlines
 • Wizzair агент

  Malme, Stocholm, Frankfurt, Venice, Milano, London по неверојатни цени...

Барате аранжман?