Анталија лето 2021 – прв чартер 15.05.2021

KEMER GRAND RING 5* 395 eur KEMER DOSINIA LUXURY RESORT 5* 445 eur KEMER QUEENS PARK GOYNUK 5* 452 eur KEMER PIRATES BEACH CLUB KEMER 5* 488 EUR KEMER MIRAGE PARK RESORT 5* 530 EUR LARA KUNDU WIND OF LARA 5* 479 EUR LARA KUNDU FAME RESIDENCE LARA & SPA 5* 633 EUR LARA KUNDU ASKA LARA RESORT & SPA 634 EUR LARA KUNDU IC HOTEL GREEN PALACE 5* 670 EUR LARA KUNDU ROYAL SEGINUS […]

Read More

Хотел Unique & Spa – Охрид

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи. Ресторанот во Лаки хотел и Спа е отворен за појадок, ручек и вечера за гости на хотелот, но и за надворешни гости. Во самиот ресторан секогаш ќе наидете на релаксирачка атмосфера, добра услуга, и вкусна храна. Барот во Лаки Хотел и Спа има богато […]

Read More

Mujen Lux 4* Wellnes & Spa Hotel and apartments – Копаоник, Србија

Read More

Hotel Kraljevi Cardaci 4* – Копаоник, Србија

Комплексот Кралеви Чардаци се наоѓа во националниот парк Копаоник, на 1450м надморска височина, првите стази се на 2,5км од неговата локација. Хотелот располага со модерен Спа центар со базен, сауна,  парна бања, Тепидариум, Солена соба, био сауна и масажи со доплата. Хотелот има модерни и комфорни соби кои располагаат со тв, тоалет со бањарки, пешкири и влечки, исто можност за кафе и чај во соба, интернет. ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН […]

Read More

Hotel Iris 4* – Златибор, Србија

Ценовник за Соби Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 Standart Room 1/2 Comfort Room Single Room 24.12-29.12.2020 46€ 48,5€ 63€ 03.01-21.02.2021 46€ 48,5€ 63€ 21.02-30.04.2021 40€ 42€ 52€ 30.04-07.05.2021 46€ 48,5€ 63€ 07.05-18.07.2021 40€ 42€ 52€ 18.07-31.08.2021 46€ 48,5€ 63€ 31.08-28.12.2021 40€ 42€ 52€ Ценовник за Апартмани Цените се дадени по лице на ден Период 1/2 App. 1/3 App. 1/3 Family App. Iris App. 24.12-29.12.2020 56€ 54€ 52€ 66€ 03.01-21.02.2021 56€ 54€ […]

Read More

Hotel Buket 4* – Златибор, Србија

Соби Стандарна Комфор Еднокреветна 65€ 69€ 83€ Апартмани Стандарт Комфорт Букет 75€ 78€ 83€ Напомена: Цените се изразени по лице на ден на база Полупансион (Појадок и Вечера) Користење на Spa&Wellness центар(затворен базен,хидромасажна када,тапидариум,солена соба,парна бања,финнска сауна,био сауна) Фитнес Центар Користење на услуга ноќевање со појадок цената се намалува за 6€ Дополнително легло се наплаќа 50% од цената во табела Трето и четврто возрасно лице во апартман плаќаат 70% од цените во табела. Доколку во […]

Read More

Hotel Mona 4* – Златибор, Србија

 Хотел Мона 4* – Златибор  Ценовник валиден за период 03.01 – 16.02.2021 Цена по лице од ден Single Standart Room 91€ Single Comfort Room 100€ Single Superior Room 126€ Double Standart Room 52€ Double Comfort Room 62€ Double Superior Room 73€ Дополнително легло во соба 32€ Апартмна Класик 98€ Апартман Мона 132€ Дополнително Легло во соба 32€ Доплати: Вечера 12€ Вечера деца 2-7 години 4€ Вечера деца 7-12 години 6€ Во цената вклучува: Ноќевање со […]

Read More

Zoned Spa Aparthotel 4* – Туристичка населба, Копаоник, Србија

Zoned Spa Aparthotel 4*-Kопаоник (Туристичка Населба) Ценовник Зима 2020 / 2021 Apart Spa Hotel Zoned 4* Смена:Нед/Нед Студио (1/1, 1/2+1) do 28m2 Студио Лукс (1/1, 1/2+1) do 32m2 Апартман (1/2+2, 1/2+3) do 40m2 Супериор Апартман (1/2+2, 1/2+3) do 55m2 Кралски Апартман (1/4+2) 140m2 29.11.-13.12. HB 38 42 50 55 320 13.12.-20.12. HB 43 46 53 58 350 20.12.-27.12+2 Детска Недела HB 50 55 58 63 380 27.12.-03.01. HB 69 74 85 95 600 03.01.-10.01+2 Детска […]

Read More

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox