Хотел Blue Sea – Кушадаси, Турција

Хотел Blue Sea Хотел Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi. Пакет 10 HB Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице 01.06-11.06 262 € […]

Read More

Хотел Ayma – Кушадаси, Турција

Хотел Ayma Хотелот се наоѓа на 150 м од плажата Ladies Beach и на 3 км од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, отворен базен со дел за деца, сауна, амам, фитнес центар. Секоја соба располага со тв, клима, мини бар и балкон. За рана и целосна уплата до: 31.01.2020 | 10% Попуст Пакет 10 HB Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице 01.06-11.06 259 € 11.07-21.07 […]

Read More

Хотел Ogerim – Кушадаси, Турција

Се наоѓа на само 600м од најпознатата плажа Ladies Beach . Хотелот има 25 соби, целосно опремени со тоалет, туш, фен и балкон. Во склоп на рецепција има сеф  и надворешен базен кои што се на располагање на гостите. За рана уплата до: 31.01.2020 | 15% Попуст 29.02.2020 | 10% Попуст 31.03.2020 | 5% Попуст Пакет 10 BB Термини цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа 01.06-11.06 149€ 11.07-21.07 199 € […]

Read More