fbpx

Хотел Нисиана 3* Агиа Напа

Print Friendly, PDF & Email

Хотелот Нисиана е одморалиште, лоцирано на само 150 метри од популарната плажа Ниси, најубавата бела песочна плажа во Агиа Напа. Плажата Ланда и плажата Макронисос се познати атракции во близина, на 1 км. Аја Напа со своите живи барови и продавници е 2 километри од Нисијана. Бесплатен паркинг е достапен на лице место. Опремени со клима уред и сателитски ТВ канали, собите на хотелот Нисиана обезбедуваат многу сонце од големите прозорци. Секоја од нив вклучува […]

Повеќе