fbpx

Liolios Studioas – Skala Potamia

Print Friendly, PDF & Email

Дополнителни информации Цената вклучува: * 7 ноќевања на база Room Only (наем на соба) * Користење на Wi-Fi * Собите имаат комплетно опремена кујна (приборот е во согласност со бројот на легла во Studioto) * Студиата се добиваат исчистени и со променета постелнила а за хигиента на собата во текот на престојот се грижат самите гости * Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, напуштањето последниот ден е до 10 часот наутро * […]

Повеќе

Afrodite Studios 2

Print Friendly, PDF & Email

За хотелот: Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно дизајнирана, опремена со нов мебел и имаат се што ви треба за пријатниот одмор. Ова сместување се наоѓа во Скала Потамија, оддалечено околу 270 метри од плажа и 1 км од центарот. Најблискиот пазар е оддалечен околу 400 метри. Сместувањето е изградено во 2018 година. Располагаат со ТВ, клима, опремена кујна, купатило и балкон. На […]

Повеќе

Studios Olga

Print Friendly, PDF & Email

За хотелот: Вила Олга се наоѓа на 900м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага со простран двор, со играчки за деца. Идеална за оние кој сакаат одмор настрана од градската гужва. Студиото Олга е сместување со добро уреден и ограден двор каде децата можат безбедно да си играат. Приватен паркинг е достапен пред имотот и има скара што можете да ја користите. Сместувачките единици имаат гардеробер, клима и ТВ, […]

Повеќе

Alexandra Studios & apartments – Skala Potamia (Golden Beach)

Print Friendly, PDF & Email

Локација Грција/ Остров Тасос / Скала Потамиа GPS: 40.7069862; 24.7617097 Дополнителни информации EARLY BOOKINGS -20% попуст за резервации направени до 31.01.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -15% попуст за резервации направени до 28.02.2023 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.03 Alexandra Studios & apartments – Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба http://www.alexandra-rooms-potamia.gr/rooms.html на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/ 2 Studio 1/ 3 02.06 […]

Повеќе

Studios Barbara – Skala Potamia

Print Friendly, PDF & Email

EARLY BOOKINGS -20% попуст за резервации направени до 31.01.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -15% попуст за резервации направени до 28.02.2023 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.03 Studios Barbara – Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 + 1 02.06 – 09.06.23 7 ноќевања доплата 7 еур на ден БЕСПЛАТНО 139 € 149 € 09.06 […]

Повеќе

Villa Argiri – ТАСОС

Print Friendly, PDF & Email

EARLY BOOKINGS -20% попуст за резервации направени до 31.01.2023,  30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -15% попуст за резервации направени до 28.02.2020 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.03 Vila Argiri – Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 +1 Studio 1/3 Studio 1/4 02.06 – 09.06.23 7 ноќевања доплата 7 еур на ден БЕСПЛАТНО […]

Повеќе