fbpx

LAST MINUTE CORNER

Објавено LAST MINUTE CORNER Секој ден НОВИ понуди на ПОПУСТ!!! 01.07.2022 Термин Ноќи Објект Локација Тип Цена Линк до понудата До 08 Јули 7 Вила Рошела Саранда 1/4 апп 30 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/vila-roshela-saranda/ До 08 Јули 7 Вила Рошела Саранда 1/4 студио 30 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/vila-roshela-saranda/ 02-09 Јули 7 Вила Катерина Лептокарија 1/5 апп 339 Еур https://aries.mk/st_hotel/vila-katerina-leptokaria/ До 06 Јули на ден Хотел Азалена Врахос 1/3 соба 70 Еур/ден https://aries.mk/st_hotel/hotel-azalena-3-vrahos/ До 06 Јули на ден Хотел Азалена […]

Read More

МАРТИ Ресорт – Скала Сотира

Марти Ресорт е лоциран во Скала Сотира на самата плажа . Вилата располага со 1/2, 1/2+1 студија (два класични кревети и софа) и 1/3+1 апартман , опремени со нов модерен мебел, мини фрижидер, ТВ, фен, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Вилата има сопствен убаво уреден двор со ресторан и базен со лежалки детско катче. Вилата има сопствен паркинг.   Room Type / BB 20.04.22-31.05.22 09.09.22-08.10.22 01.06.22-24.06.22 26.08.22-07.09.22 25.06.22-20.07.22 21.07.22-25.08.22 1/2 DBL поглед […]

Read More

Вила Пенелопе – Скала Потамиа

Скала Потамиа е древно рибарско село, кое се наоѓа на јужниот дел на заливот и преубавата плажа Голден бич. Вилата Пенелопе се наоѓа во летувалиштето Скала Потамиа во близина на песочната плажа. Скала Потамиа е оддалечена околу 15 км. од градот Лименас. Во непосредна близина се наоѓаат продавници, таверни, ресторани и барови.Вилата нема базен . Вилата поседува двоикреветни студија со купатило со туш, фрижидер, комплетно опремена кујна, ТВ, интернет и клима ( со доплата). Villa […]

Read More

Атина Студиос – Голден бич, остров Тасос

Вила Атина Студиос е лоцирана во Скала Потамија на 70 м. од самата плажа Голден бич. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студија (француски лежај и класичен лежај или софа), , опремени со кујна, ТВ, клима (со доплата),Wi – Fi и сопствена тераса. Координати 40º 43′ 53.16″ N 24º 45′ 33.11″ E   Vila ATHINA – Golden Beach термин Број на ноќи 1/2  студио – стандардна соба 1/3 студио – стандарна соба мин. 2 лица […]

Read More

Вила Елени – Потос , остров Тасос

Вила Елени Потос се наоѓа во непосредна близина на центарот на Потос, на 200 м од плажата. Во својата понуда има двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија и трокреветен и четворокреветен апартман со една спална и софа во кујната. Собите се на приземје и на втор спрат. Опремени се со чајна кујна, фрижидер, мини електричен шпорет и кујнски садови без тавчиња, наменета за спремање на лесни оброци, ТВ, Ви Фи ( не гарантираме добар проток), балкон […]

Read More

Вила Ел Греко – Потос, остров Тасос

Vila El Greco се наоѓа во срцето на Потос, на неколку минути пешачење од главната улица и на 70 метри од плажата. Вилата е изградена во 2014 година и има десет двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија сместени во приземје, на првиот и вториот спрат. Сите студија имаат комплетно опремена кујна (мини електричен шпорет без рерна, фрижидер, прибор), Wi-Fi ( со слаб сигнал) и клима вклучена во цената. Вилата има среден двор со игралиште за децата и […]

Read More

Вила Тоула – Лименарија, остров Тасос

 -15% попуст за целосна уплата до 31. јануари 2022 Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите   Легенда: 1/2 Стд – двокреветно студио; 1/2+К Стд – двокреветно студио со лежај на развлекување; 1/2 Мез – двокреветен мезонет 1/3 Стд […]

Read More