info@aries.com.mk + 389 47 22 41 55 + 389 47 22 41 56 +389 72 22 81 55

Парга-Антигони

|Comments are Off
ПАРГА – Антигони 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 20.12.2017 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.02.2018 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018 Вила Антигони – Парга, се наоѓа на 300м од центарот на Парга и плажата Аг.Јанаки...

Лефкада Агиос Никитaс

  Лефкада – Агиос Никитас Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина ја нарекуваат островот на бојата: белата боја на кар...

Парга

Парга - убава плажа, богат ноќен живот, гостопримливи домаќини,комфорни вили, најбараната дестинација за летување веќе 4та година, проверете зошто...

Лефкада Нидри

Лефкада – Нидри Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој  се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина ја нарекуваат островот на бојата: белата боја на карпите, школките и песокт...

Лефкада – Никиана

Лефкада – Никиана   Зошто ја одбравме за Вас Вила Порто Фино во местенцето Никиана на Лефкада?! – одличен квалитет со 4 креветни студија идеални за фамилии – приватна плажа во непосредна близина на само 20м без гужви и галама – иделана позициј...

Лефкада Катизма

Лефкада – Катизма-Агиос Никитас Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана со подвижен мост. Лефкада со причина ја нарекуваат островот на бојата: белата боја на кар...

Закинтос 2017

        ЗАКИНТОС-ЛАГАНАС Шести по ред во низата на острови, познати како “ЈОНСКИТЕ БРАЌА“, Закинтос е уште познат под Италијанското име “Il Fiore Di Levante” (Цветот на истокот), дадено од Венецијанците кои овде биле присутни неколку стотици години и оставиле неизбри...

Останати Вили Врахос

|Comments are Off
Останати Вили Врахос Вила White Sands А кат Врахос на сама плажа Врахос 2017   Цени по студио                                      – 7% ПОПУСТ  до 01.05.2017           Вила White Sands А кат Врахос на сама плажа Maj Јуни Jули Август Септември 16 23 30 06 13 20 27 05 13 21...

Врахос-Вила Филанфи

Врахос е мало место кое се наоѓа на една од најубавите плажи на јонско море. Ова место е лоцирно  помеѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни убавини. Врахос е прекрасна комбинација на бесконечна песочна плажа, тиркизна морска вода и прекрасна зе...

Канали-Превеза

|Comments are Off
Канали-Превеза   Местото располага со пространа песочна плажа со голем број на барови слична на таа во популарното туристичко место Врахос. Маргарита Апартмани се наоѓаат на 50 метри од прекрасната плажа во Каналис. Вилата располага со прекрасен голем двор со маслино...